Батькам про навчальний процес

Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома, що навчально-виховна робота в дошкільному закладі здійснюється за  програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина", затвердженою Міністерством освіти і науки України, в групах раннього, молодшого i середнього віку

№1( вихователі Мокренко Т.П., Заліська В.В.),

№2 ( вихователі Демченко В.М., Ремінна В.М.),

№3 ( вихователі Лісаченко М.М., Ремінна В.Л.),

№ 4( вихователі  Мошенська А.О., Крамаренко Н.В.),

№ 8( вихователі Сiра Н.А., Любжина О.М.),

№9( вихователі Цимбалюк А.В., Голдованська I.І.),

№10( вихователі Шапоренко  В.І., Мальцева Л.І.).

В групах старшого дошкільного віку навчально-виховна робота здійснюється за програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», затвердженою Міністерством освіти і науки України:

№ 6( вихователі Пшчка О.I., Iванцова К.I.),

№5 ( вихователі Дем'яненко О.В., Прасолова Л.Г.),

№7( вихователі Леонова Н.І., Лук'янова Т.І).

З даними програмами ви можете ознайомитися у вихователя групи, вихователя-методиста, завідувача дошкільним закладом, а також на сайтах які прилагаються.

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад(ясла – садок)№112 компенсуючого типу Харківської міської ради»

Загальні відомості про дошкільний заклад.

• Засновник дошкільного закладу - Харківська міська рада,
  • Форма власності - комунальна,
  • Рік відкриття - 1970
  • Дошкільний заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, іншими нормативно-правовими актами, власним статутом.
  • Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.
  • Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.
  • Зміст дошкільного закладу визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та здійснюється за програмами виховання та навчання дітей від двох до семи років  «Дитина»( кер. Проскура О.В., (лист МОН України від 08.12.2010 ., №1/11-11177);  та  «Впевнений старт» (кер. проекту  Жебровський В.М. (наказ МОНмолодьспорту України від  21.05.2012 № 604).
  • Дошкільний навчальний заклад є загально-розвиваючим закладом, який надає дошкільну освіту дітям від 2 до 6 років.
  • Режим роботи - п'ятиденний, робочий день – 10.5-годинний (7.30 -18.00). Заклад розрахований на 186 місць.
  • Списочний склад становить 184 дитини.
  • У дошкільному закладі функціонує 10 груп (раннього, молодшого, середнього, старшого дошкільного віку).
  • Групи комплектуються за віковими ознаками.
  • Навчання, виховання та спілкування дітей і дорослих проводяться державною мовою. В закладі 3 російськомовних груп.
  • Керівництво дошкільним навчальним закладом здійснює завідувач Шепельова Людмила Іванівна ( педстаж – 34 роки).
  • У дошкільному закладі працюють кваліфіковані спеціалісти: вихователі, музичні керівники, вихователь - методист, практичний психолог, фізінструктор (з вищою освітою - 12, середньо спеціальною - 14).

•Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 112 компенсуючого типу Харківської міської ради»     знаходиться за адресою: прос.Тракторобудівників 118-В, тел.62-01-63. Будівля типова, розрахована на 12 груп, функціонує в дошкільному закладі 10 груп ( одна група-басейн,одна-Світлиця та ізостудія, зимовий сад). Протягом року працює 10 груп, з них: раннього віку-4, груп дошкільного віку - 6, чисельний склад дітей на 01.01.2014 р. складає 184 дитини. Групи укомплектовані згідно з віком дітей.