Батьківська сторінка

Дитячий травматизм взимку

Шановні  батьки!
Здоров'я - це найважливіше, що є в житті людини.

Закликаємо вас зміцнювати та берегти його.

Санки, лижі, ковзани – найулюбленіші речі в користуванні дітей взимку. На жаль саме вони стають причиною багатьох травм.

Дорослі, ви повинні пам’ятати:

- санки мають бути непошкоджені, з усіма дощечками, щоб під час катання ви не покалічилися

- кріплення на лижах має бути також ціле, і правильно прикріплене на ногах

- ковзани мають бути відповідного розміру, не більші, оскільки це також може привести до травматизму

І найголовніше, ні на хвилинку не залишайте малюка. Потрібно пам’ятати, що місце де ви будете кататися, обов’язково повинно бути безпечним. Катання біля дороги піддає смертельному ризику не тільки ваше життя і здоров’я, а й безпеку оточуючих. Взимку дорога слизька і не завжди водій транспортного засобу зможе зупинити його в потрібний момент. Діти повинні пам’ятати, що під час забав та ігор не потрібно виконувати різні трюки. Дуже часто, катаючись, вони люблять похизуватися перед друзями різними способами катання. Небезпечно прив’язувати санки одні до одних. Саме це є причиною того, що перевернувшись одні санки потягнуть за собою інші. Особливо небезпечно прив’язуватись (чіплятися) на ходу до транспортних засобів. Основне, що повинні запам’ятати діти це те, що катання на лижах, санках, ковзанах має стати веселою розвагою, а не нести небезпеку (шкоду) вашому здоров’ю.

Новорічні свята, всі навколо веселяться, усміхаються, вітають одне одного, розважаються. Для дорослих і старших дітей однією з розваг стали петарди, салюти, гучна стрілянина. Скільки шкоди може принести проста забава, пустощі з вогнем. Не забувайте, вогонь – це друг людини. Але він корисний тільки під суворим контролем. Як тільки втрачаєш пильність, вогонь стає лютим ворогом, який знищує все на своєму шлях шляху: і майно, і людей, і природу. Тож подумайте про наслідки своїх поспішних дій.

Шановні батьки, пам'ятайте , ваш приклад має дуже важливе значення для дитини!