Сторінка музкерівника

Дитина-це щасливий час постійного відкриття,цікавих зустрічей з казкою,з новим друзями,це радість пізнання навколишнього світу.Я-музичний керівник Сиворакша Т.В. відчиняю щасливі ворота,дарую дітям свято.Тому пропоную дітям розваги,міні свята,бенефіси і хай це свято велике чи маленьке але воно принесе радість дітям.Працюючи в дошкільному закладі  я зробила для себе висновок,перш за все дитині треба розвивати творчу особистість.Дитина ще не встигла народитися,а в ній вже живе велика таємниця таланту,тому своє основне завдання бачу  в тому щоб:

1)допомогти дітям увійти в світ музики

2)сприяти практичному засвоєнню музичних знань

3)всяко стимулювати творчу активність дитини

4)заохочувати дітей до творчості

5)розвивати творчу уяву і фантазію

«Станцюй,заспівай,як ти хочеш»-ці магічні слова відчиняють перед дитиною ворота у світ фантазії.