Лікар радить, консультує, інформує

Ефективності оздоровчої роботи колектив дошкільного закладу досяг за рахунок її безперервності та методичного контролю.
Медичне обслуговування дітей здійснюється:

медичним персоналом дошкільного закладу:
        - старшою медичною сестрою – Лаврик Валентиною Василівною
        - медичною сестрою – Водоп’ян Світланою Юріївною
        - медична сестра басейну – Гончар Надією Іванівною
медичним персоналом міської дитячої поліклініки №7:
        - лікарем Рудчук Валентиною Федорівною
        - медичною сестрою Біленко Наталією Геннадіївною
                  медичним персоналом міського тубдиспансера №1
         -лікарем Захарченко Тамарою Миколаївною
Дошкільний заклад відвідують діти, які перебувають на обліку у міському клінічному протитуберкульозному диспансері №1 та потребують лікування. Протягом всього навчального року медичними працівниками проводились лікувально – оздоровчі заходи, направлені на зниження захворюваності, підвищення імунітету. Лікувально – оздоровча робота здійснюється масово: працює фітокабінет, стоматологічний кабінет, басейн. Діти одержують за рік по 4 рази фітоаерозолі , фіточаї, фітотерапію за призначенням лікаря. Під наглядом медичних працівників вихователями груп впроваджуються наступні оздоровчі заходи:
                 -закапування носу часниково-цибулинним розчином,що зменшило захворюваність дітей,що підвищує ефективність протитуберкулезного оздоровлення(всі групи)
-масажі(крапковий,енергетичний,горіховий,щітковий) (дошкільні групи)
                    -ходіння по канату,гудзикам,каштанам,драбинам з метою профілактики плоскостопості(всі групи)

Лікування проходить ефективно за рахунок безперервності його проведення та систематичному медичному контролю за побічними діями протитуберкулезних препаратів.